تولید کننده لوله کاروگیت تولید کننده لوله کاروگیت .

تولید کننده لوله کاروگیت

کارخانه لوله کاروگیت | قیمت لوله کاروگیت | گروه صنعتی سازآب

لوله کاروگیت:

لوله دو جداره پلی اتیلن یا همان لوله کاروگیت یک سیستم لوله کشی حاوی ثانویه است. در واقع لوله کاروگیت، یک لوله در داخل یک لوله دیگر است، یا در یک پوشش خارجی محصور شده است و دارای یک حلقه (فضای بینابینی) بین دو قطر است. لوله داخلی لوله اولیه یا حامل و لوله خارجی لوله ثانویه یا مهار کننده نامیده می شود. اکثر کاربرد های لوله کشی دو جداره شامل فاضلاب، آب زیر زمینی و ایمنی فرآیند است.

استاندارد های آژانس حفاظت از محیط زیست، برای بسیاری از سیستم های حمل و نقل زیر زمینی در تصفیه خانه های فاضلاب و محل های دفن بهداشتی یا زباله های بهداشتیو لوله کشی دوجداره را مجاز می داند. این مقررات و سایر مقررات بر انتقال درجه پایین مواد خطرناک در سیستم های ذخیره سوخت، مزارع مخزن، زهکشی یا رواناب از نیروگاه های فرآیندی و برخی از فرآوری مواد غذایی و برنامه های مربوطه تأثیر می گذارد. سیستم های مهار دو جداره همچنین برای کلاس های خاصی از مواد شیمیایی سمی یا خورنده، عمدتا گاز ها، که در ساخت نیمه هادی استفاده می شود، استفاده می شود. لوله های دو جداره پلی اتیلن یا لوله کاروگیت همچنین ممکن است در مواردی که یک لوله فاضلاب از حوضه آبریز آب آشامیدنی عبور می کند استفاده شود.

سیستم لوله های دو جداره کاروگیت ممکن است از مواد سیستم های فشار پلاستیکی از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ، پلی وینیل کلراید (PVC) ، کلرید پلی وینیل کلراید (CPVC) ، پلی پروپیلن (PP) ، پلی وینیلیدین فلوراید (PVDF) و کوپلیمر اتیلن کلروتری فلوئوراتیلن (ECTFE) از لوله های فولادی ضد زنگ دو جداره معمولاً در گیاهان نیمه هادی برای مهار گاز های بسیار سمی استفاده می شود.

سیستم تشخیص نشتی در لوله مهار، نشتی لوله حامل را نشان می دهد. لوله های کاروگیت معمولاً به صورت هیدرواستاتیک آزمایش می شوند، یا برای نگه داشتن و حفظ فشار گاز هدف قبل از اولین استفاده آزمایش می شوند.

یک کاربرد خاص و متفاوت از یک لوله دو جداره، لوله ای است که از طریق لوله های کاور استفاده می شود و باعث می شود مایعات با ویسکوزیته بالا در دمای بالا از طریق لوله حامل جریان داشته باشند. لوله خارجی مایعات داغ را به گردش در می آورد که لوله حامل داخلی و محتوای آن را به نوبه خود گرم می کند.

مزایا لوله های کاروگیت:

·        رفتار هیدرولیکی بهتر

·        مقاومت بالا در برابر سایش

·        مقاومت بالا در برابر خوردگی

·        دامنه وسیع دما برای عملکرد

·        وزن سبک و حمل و نقل آسان

·        هزینه های کم برای حمل و نصب

·        اتصالات مناسب با آب بندی انتگرال

·        بارگذاری و نصب آسان به دلیل انعطاف پذیری بالا

·   مقاومت بالای اتصالات جوش خورده برابر یا حتی بیشتر از لوله ها به دلیل همگن بودن ناحیه جوش داده شده لوله های کاروگیت

ویژگی های لوله های کاروگیت:

لوله های کاروگیت، زیر ساخت های کاربردی، سیستم های آبیاری، خطوط فاضلاب، اتصالات خانگی، آب طوفانی و کاربرد های صنعتی، دارای شبکه گسترده ای مانند سیستم های زهکشی و تصفیه خانه ها است. لوله های کاروگیت به دلیل طراحی خاص سطح خارجی که در برابر بار های سنگین ترافیکی مقاوم است.

لوله های کاروگیت مارپیچی با کیفیت بهتر و با دوام تر، لوله هایی با قطر بزرگ تر با مقاومت بالا و وزن سبک نیز به راحتی حمل و نصب می شوند و به سرعت نصب می شوند. زمان نصب کاهش می یابد. هزینه های مونتاژ توسط لوله های کاروگیت با قطر بزرگ تر کاهش می یابد. با ضریب اصطکاک کم، لجن و آوار در لوله ایجاد نمی کند.

۳ روش تولید لوله کاروگیت:

·        لوله کاروگیت اسپیرال یا مارپیچی

·        لوله کاروگیت با جداره یکپارچه اکسترود شده با پروفیل ‌های متصل

·        لوله کاروگیت با جداره یکپارچه اکسترود شده با دیواره خارجی دنده ‌دار

لوله ‌های دوجداره کاروگیت با وزنی کم اما استحکام فراوان که جهت انتقال پسماند های شهری و آبرو‌ های با فشار داخلی دو برابر مورد استفاده و بهره برداری قرار می‌گیرند. به ‌منظور تمیز کاری و لایه روبی داخلی لوله کاروگیت هر چند وقت یک‌ بار آن‌ ها را واترجت شستشو ‌نمایند.

کاربرد های لوله پلی اتیلن دوجداره:

·        سیستم‌ های آبیاری

·        تأسیسات تصفیه آب

·        سیستم‌ های زهکشی

·        مخازن ذخیره مواد و مایعات

·        سیستم‌ های انتقال آب ثقلی

·        سیستم‌ های انتقال آب باران

·        سیستم‌ های تقسیم‌کننده آب

·        سیفون‌ های آب در جاده ‌ها و رودخانه ‌ها

·        استفاده در سیستم های لوله کشی و منهول ها

·        شبکه‌ های جمع‌ آوری و انتقال فاضلاب‌ های شهری

·        سیستم ‌های انتقال مواد صنعتی، مانند اسید ها، باز ها، نمک ‌ها و غیره

·        شبکه‌ های جمع‌ آوری آب‌ های سطحی در شهر ها و مناطق صنعتی و کشاورزی

تولید لوله کاروگیت و لوله اسپیرال کاروگیت:

لوله های کاروگیت در سایز های مختلفی به دو صورت لوله کاروگیت و لوله اسپیرال کاروگیت طراحی و تولید می شود که در واقع فقط روش تولید متفاوت است به این صورت که در تولید لوله های کاروگیت مواد پلی اتیلن به صورت یک تکه قالب گیری و پرس می شود اما در تولید لوله های اسپیرال کاروگیت شیوه تولید کمی متفاوت است. در این روش پروفیل یا همان برجستگی های روی لوله توسط اکسترودری که پروفیل لوله را تولید میکند پس از سرد شدن و گذشتن از آب داخل وان خنک شده و به تدریج به صورت مارپیچ رول می شود و توسط یک سرس فعل و انفعالات به یک دیگر چسبانده می شود .

پس از چسبیدن لایه داخلیه لوله که به رنگ زرد می باشد به جداره داخلیه لوله و روی پروفیل ها می نشیند و توسط قلتک های تعریف شده با فشار بالا بر روی لوله چسبانده می شود. این لوله ها معمولا در سایز های بالا یعنی از سایز ۱۰۰۰ الی ۲۵۰۰ تولید می گردند. سایز های لوله های کاروگیت و اسپیرال کاروگیت عبارتند از :

سایز لوله های کاروگیت و اسپیرال کاروگیت با فشار حلقوی ۱۶ کیلو نیوتن ,۳۱٫۵ کیلو نیوتن ,۶۴ کیلو نیوتن

لوله کاروگیت ۱۱۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۱۲۵ میلیمتر

لوله کاروگیت ۱۶۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۲۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۲۵۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۳۱۵ میلیمتر

لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۶۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۷۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۸۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۹۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۱۰۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۱۴۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۱۶۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۱۸۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۲۰۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۲۴۰۰میلیمتر

لوله کاروگیت ۲۵۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۳۰۰۰ میلیمتر

لوله کاروگیت ۴۰۰۰ میلیمتر

قیمت لوله کاروگیت:

لوله های کاروگیت نسب به سایر لوله های مانند سرامیکی، بتنی و فلزی قیمت مناسب تر و پایین تری دارند. قیمت لوله های کاروگیت با توجه به نوع استفاده آن ها، اندازه و فشاری که می توانند تحمل کنند متفاوت است.

به طور کلی استفاده از لوله های کاروگیت روشی مدرن و جدید محسوب می شود و بسیار مقرون به صرفه بوده و هزینه ی آن نیز نسب به سایر لوله ها کم تر است ضمن این که از قابلیت نصب و طول عمر بالایی نیز برخوردار است.

کارخانه تولید لوله کاروگیت:

تولید کننده لوله دوجداره کاروگیت سازآب در تولید لوله دوجداره کاروگیت پس از انجام تحقیقات فراوان و تکیه بر دانش مدیران و واحد تحقیق و توسعه خود توانسته است که تغییراتی (انحصاری و مبتکرانه) در قالب های کاروگیتور ایجاد کند که نتیجه آن لوله ‌ای بسیار مقاوم تر، با کیفیت‌ تر و با عمری طولانی ‌تر نسبت دیگر لوله‌ های دوجداره کاروگیت در کشور باشد.

کارشناسان فروش لوله کاروگیت سازآب همیشه برای کمک به شما عزیزان در خدمت هستند. آن ها تجربه گسترده ای در زمینه تولید لوله های کاروگیت برای طیف گسترده ای از بخش ها دارند. جهت راهنمایی یا اطلاعات بیشتر در خصوص تولید لوله کاروگیت و استعلام قیمت لوله کاروگیت به سایت سازآب مراجعه نمایید.

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۵۸:۰۰ توسط:شرکت سازآب موضوع: نظرات (0)

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده